BIURO ARCHITEKTONICZNE

Projektowanie
ośrodków jeździeckich

W naszej ofercie znajdziesz projekty stajni, hal jeździeckich, karuzel, lonżowników i całej infrastruktury Twojego ośrodka jeździeckiego.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu zabudowań dla ośrodków jeździeckich. Dbamy, by w zaprojektowanych przez nas stajniach konie czuły się komfortowo, a jednocześnie zabudowania były użyteczne dla jeźdźców i pracowników stajni. Oferujemy zarówno gotowe projekty architektoniczne, jak i te opracowywane na zamówienie.

Stajnia

Stajnia

Gotowe projekty małej (10 koni) i średniej (20 koni) stajni.

Zapytaj o wycenę
Lonżownik

Lonżownik

Projekty lonżowników drewnianych o 16,18 i 20 m średnicy.

Zapytaj o wycenę
Karuzela

Karuzela

Karuzela wolnostojąca o konstrukcji stalowej. Średnica 20m.

Zapytaj o wycenę

Stajnie i obiekty gospodarcze

Nowe budynki i modernizacje obiektów o charakterze rolniczym, sportowym i hodowlanym.

Hale i ujeżdżalnie

Hale do jazdy konnej i ujeżdżalnie, a także ujeżdżalnie połączone ze stajniami.

Karuzele i lonżowniki

Zarówno te znajdujące się w obiektach krytych, jak i wolnostojące.

Infrastrukturę i zieleń

Projektujemy optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz niezbędną infrastrukturę w ośrodku jeździeckim.

Niezbędne instalacje i specjalistyczne ekspertyzy

Dokumentacje branżowe oraz opracowania eksperckie np. geodezyjne, ocenę stanu technicznego obiektu.

Obiekty towarzyszące

Projektujemy obiekty towarzyszące: pensjonaty, hotele, restauracje i wszystko, czego potrzebuje Twój ośrodek jeździecki.

Nasze projekty

Mamy 10 lat doświadczenia w projektowaniu ośrodków jeździeckich i stajni, indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia dostosowując go do charakteru działalności obiektu. Kochamy konie, a branżę jeździecką znamy od podszewki, co pozwala nam projektować nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale też funkcjonalne ośrodki.

Ośrodek w Facimiechu

Podkrakowski ośrodek dysponuje infrastrukturą pozwalającą trenować i rozgrywać zawody w dyscyplinach skoków, ujeżdżenia i WKKW. Zlokalizowany nad Wisłą, obejmuje dawne dworskie i folwarczne zabudowania. Projektując kolejne jego elementy, wsłuchujemy się w potrzeby Właścicieli chcąc pomóc im stworzyć wyjątkowe miejsce dla koni, zawodników oraz pasjonatów.

Stajnia Laskonik w Małopolsce

Ośrodek znajduje się w malowniczej miejscowości Laskowa koło Limanowej, w województwie małopolskim.

Zaufali nam:

Ośrodek Jeździecki w Facimiechu

Joanna Mandecka-Turczyńska

Dyrektor główny

Projekt wykonawczy otoczenia oraz budynku hali sportowej o funkcji stajni wraz z biegalnią dla koni, przygotowany przez Plasma Project został wykonany w rzetelny sposób. Pani Justyna Derwisz, która była odpowiedzialna za nadzór na etapie realizacji budowy była w pełni zaangażowana. Z pełnym przekonaniem mogę ich polecić, zapewniając jednocześnie o wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu projektowym.

O nas

Plasma Project to doświadczone biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu ośrodków jeździeckich.

Znamy branżę jeździecką od podszewki - jeździectwo to nasza pasja (nieustannie walczy o pierwsze miejsce z architekturą). Wiemy jak projektować przestrzenie stajni, hal czy lonżowników, by były funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości i wygodne (zarówno dla klientów ośrodka, jeźdźców, jak i obsługi).

Zespół

Adam Kozak

Adam Kozak

Architekt IARP, współwłaściciel Plasma Project

Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury. Specjalizuje się w projektowaniu pięknych i funkcjonalnych detali wykonawczych, które sprawiają, że ośrodki nabierają wyjątkowego charakteru i atmosfery. Ekspert w obszarze technologii budowlanych. Pasjonat, który nieustannie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę.

Małgorzata Pietras-Kozak

Małgorzata Pietras-Kozak

Projektant Konstrukcji, Współwłaściciel Plasma Project

Absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej - specjalność Teoria Konstrukcji Inżynierskich. Posiada uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Jak wygląda współpraca?

Krok 2

Oddzwonimy lub odpiszemy na Twoje zapytanie i zadamy Ci szczegółowe pytania na temat projektu. Poprosimy Cię o przesłanie dokumentacji, którą dysponujesz. Na tej podstawie przygotujemy wstępną wycenę.

Krok 3

Po uzgodnieniu warunków współpracy, wspólnie ustalimy harmonogram prac i podpiszemy umowę. Kolejnym krokiem jest zebranie informacji na temat projektu i ich analiza, oraz opracowanie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe i wiadomości.
Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy.