BIURO ARCHITEKTONICZNE

Projektowanie
ośrodków jeździeckich

W naszej ofercie znajdziesz projekty stajni, hal jeździeckich, karuzel, lonżowników i całej infrastruktury Twojego ośrodka jeździeckiego.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu zabudowań dla ośrodków jeździeckich. Dbamy, by w zaprojektowanych przez nas stajniach konie czuły się komfortowo, a jednocześnie zabudowania były użyteczne dla jeźdźców i pracowników stajni. Oferujemy zarówno gotowe projekty architektoniczne, jak i te opracowywane na zamówienie.

Stajnia

Stajnia

Gotowe projekty małej (10 koni) i średniej (20 koni) stajni.

Zapytaj o wycenę
Lonżownik

Lonżownik

Projekty lonżowników drewnianych o 16,18 i 20 m średnicy.

Zapytaj o wycenę
Karuzela

Karuzela

Karuzela wolnostojąca o konstrukcji stalowej. Średnica 20m.

Zapytaj o wycenę

Stajnie i obiekty gospodarcze

Nowe budynki i modernizacje obiektów o charakterze rolniczym, sportowym i hodowlanym.

Hale i ujeżdżalnie

Hale do jazdy konnej i ujeżdżalnie, a także ujeżdżalnie połączone ze stajniami.

Karuzele i lonżowniki

Zarówno te znajdujące się w obiektach krytych, jak i wolnostojące.

Infrastrukturę i zieleń

Projektujemy optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz niezbędną infrastrukturę w ośrodku jeździeckim.

Niezbędne instalacje i specjalistyczne ekspertyzy

Dokumentacje branżowe oraz opracowania eksperckie np. geodezyjne, ocenę stanu technicznego obiektu.

Obiekty towarzyszące

Projektujemy obiekty towarzyszące: pensjonaty, hotele, restauracje i wszystko, czego potrzebuje Twój ośrodek jeździecki.

Nasze projekty

Mamy 10 lat doświadczenia w projektowaniu ośrodków jeździeckich i stajni, indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia dostosowując go do charakteru działalności obiektu. Kochamy konie, a branżę jeździecką znamy od podszewki, co pozwala nam projektować nie tylko atrakcyjnie wyglądające, ale też funkcjonalne ośrodki.

Ośrodek w Facimiechu

Podkrakowski ośrodek dysponuje infrastrukturą pozwalającą trenować i rozgrywać zawody w dyscyplinach skoków, ujeżdżenia i WKKW. Zlokalizowany nad Wisłą, obejmuje dawne dworskie i folwarczne zabudowania. Projektując kolejne jego elementy, wsłuchujemy się w potrzeby Właścicieli chcąc pomóc im stworzyć wyjątkowe miejsce dla koni, zawodników oraz pasjonatów.

Stajnia Laskonik w Małopolsce

Ośrodek znajduje się w malowniczej miejscowości Laskowa koło Limanowej, w województwie małopolskim.

Zaufali nam:

Ośrodek Jeździecki w Facimiechu

Joanna Mandecka-Turczyńska

Dyrektor główny

Projekt wykonawczy otoczenia oraz budynku hali sportowej o funkcji stajni wraz z biegalnią dla koni, przygotowany przez Plasma Project został wykonany w rzetelny sposób. Pani Justyna Derwisz, która była odpowiedzialna za nadzór na etapie realizacji budowy była w pełni zaangażowana. Z pełnym przekonaniem mogę ich polecić, zapewniając jednocześnie o wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu projektowym.

O nas

Plasma Project to doświadczone biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu ośrodków jeździeckich.

Znamy branżę jeździecką od podszewki - jeździectwo to nasza pasja (nieustannie walczy o pierwsze miejsce z architekturą). Wiemy jak projektować przestrzenie stajni, hal czy lonżowników, by były funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości i wygodne (zarówno dla klientów ośrodka, jeźdźców, jak i obsługi).

Zespół

Adam Kozak

Adam Kozak

Architekt IARP, współwłaściciel Plasma Project

Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury. Specjalizuje się w projektowaniu pięknych i funkcjonalnych detali wykonawczych, które sprawiają, że ośrodki nabierają wyjątkowego charakteru i atmosfery. Ekspert w obszarze technologii budowlanych. Pasjonat, który nieustannie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę.

Małgorzata Pietras-Kozak

Małgorzata Pietras-Kozak

Projektant Konstrukcji, Współwłaściciel Plasma Project

Absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej - specjalność Teoria Konstrukcji Inżynierskich. Posiada uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Agnieszka Welner-Exner

Agnieszka Welner-Exner

Asystent architekta

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na kierunku architektura oraz Wydziału Historycznego Uniwersytety Jagiellońskiego na kierunku historia sztuki, specjalność kuratorstwo sztuki współczesnej. Posiada certyfikaty ukończenia kursów obsługi programów AutoCad oraz Revit w autoryzowanych Centrach Szkoleniowych AutoDesk.

Jak wygląda współpraca?

Krok 2

Oddzwonimy lub odpiszemy na Twoje zapytanie i zadamy Ci szczegółowe pytania na temat projektu. Poprosimy Cię o przesłanie dokumentacji, którą dysponujesz. Na tej podstawie przygotujemy wstępną wycenę.

Krok 3

Po uzgodnieniu warunków współpracy, wspólnie ustalimy harmonogram prac i podpiszemy umowę. Kolejnym krokiem jest zebranie informacji na temat projektu i ich analiza, oraz opracowanie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe i wiadomości.
Jesteśmy otwarci na nowe możliwości współpracy.